Rysunki Jolci;P

Wakacyjny konkurs

Wakacje!!! Lato!!! Można by krzyknąć: "Hurrra!"!

 

A teraz przypomnę Wam o głosowaniu na najładniejszy rysunek bloga, które odbyło się z okazji 1. urodzin "Rysunków". Wtedy został wylosowany blog, który miał do końca roku szkolnego widnieć  w rubryce "Ulubione blogi" - kuchniaodzaraz.bloog.pl . Teraz zaczęły się wakacje, więc blog powinien zniknąć. Pojawia się jednak problem - jest nowy bloog.pl i zupełnie nie wiem, jak teraz robi się takie ustawienia!:( Może ktoś z Was wie???

 

Na pewno zwróciliście uwagę na dzisiejszy tytuł - "Wakacyjny konkurs". Otóż... ogłaszam właśnie taki konkurs o nazwie "Każdy z nas jest artystą":)

1. Konkurs trwa od teraz do 14 lipca 2013r.

2. Zadanie konkursowe to jak najładniej napisać i ozdobić zdanie "Każdy z nas jest artystą" - dowolną techniką, a więc np. kredkami, farbami, może to też być wycinanka itp.

3. Wykonanej pracy należy zrobić zdjęcie/skan i podać jej adres URL w komentarzu lub wysłać na e-maila: rysunki.joli@gmail.com

4. Nagrody:

     I miejsce - osoba, która wygra, niech napisze mi w komentarzu lub na e-mailu (mój jest wyżej podany), jaki rysunek chce, bym jej zrobiła:)

     II miejsce - przy ogłoszeniu wyników podam 3 propozycje rysunków,. Osoba, która zajmie II miejsce, wybierze sobie jedną i ja ją jej narysuję:)

          UWAGA (Ad. I miejsce i II miejsce)

               - Nie będę wysyłała rysunków pocztą; zrobię jego zdjęcie/skan.

               - Osoby te będą poproszone o podanie w komentarzu swojego e-maila albo przysłanie na mój adres -mailowy wiadomości (dzięki czemu również uzyskam adresy e-mailowe tych osób).

Po co mi czyjś e-mail? Po to, by wysłać rysunek. Jeśli ktoś bardzo nie będzie chciał podać swojego e-maila, niech napisze, a wtedy opublikuję adres URL rysu w jakimś wpisie.

               - Czas dla mnie na przesłanie rysu będzie trwał do 21 lipca.

               - Tylko pamiętajcie, że nie jestem światowej sławy malarką i rysunki mogą mieć "niedoskonałości" ;P

     III miejsce - blog osoby, która zajmie to miejsce, będzie do końca wakacji widniał w rubryce "Ulubione blogi" (chyba, że nie dowiem się, jak robi się takie ustawienia w nowym bloog.pl:/).

5. Dodatkowo spośród tych, którzy wezmą udział w konkursie, zostanie wylosowana jedna osoba, która będzie mogła wymyślić jakiś wakacyjny nagłówek (czyli tytuł) dla "Rysunków Joli":)

6. Ogłoszenie wyników będzie 15/16 lipca.

 

Zadanie konkursowe nie jest trudne; nie wymaga też talentu plastycznego; wykonanie go może zająć kilka minut, więc zachęcam każdego do udziału - bo przecież "Każdy z nas jest artystą":)

 

Mały PS: Gdyby były jakieś pytania, piszcie w komentarzach!